W jaki sposób prawidłowo obklejać szyby?

30 kwietnia 2016

Folie przeciwsłoneczne

Oklejenie szyb okiennych jest doskonałą a także mniej kosztowną alternatywą dla żaluzji. W zależności od surowców i poświęcenia mają przeróżne korzyści.

folie na okna
Poczucie bezpieczeństwa
Jest dużo przedsiębiorstw posiadających w swojej ofercie folie przeciwwłamaniowe. jeszcze mocniej trwałe na rozdzieranie od folii dekoracyjnych wyznaczają opcję albo uzupełnienie dla żaluzji antywłamaniowych. Dobrej klasy wyroby bywają zdolne odeprzeć nawet energię fali uderzeniowej wybuchu.
Folie dekoracyjne, mimo iż nie będą tak bardzo wytrzymałe, powiększają bezpieczeństwo zwierzaków, w szczególności ptaków; zarówno przebywających na wolności, jak i domowych, dla jakich pusta szyba bywa niewidzialna.

Zdrowie oraz wygoda
Poniektóre folie okienne mają zdolności nie przepuszczania groźnego promieniowania ultrafioletowego. Do tego używanie przyciemnianych folii na południowej stronie domostwa pozwala zredukować opłaty używania wentylacji nawet o 33%. Staje się to poprzez osłabienie przepuszczania światła i energii do środka domu.

Mniejsze koszty
W okresie zimowym folie na szybach zapobiegają umykaniu energii z nagrzewanych wnętrz. Umożliwia to znacznie nie tracić na wydatkach na grzanie budynku.

Wygląd
Szeroka oferta folii dekoracyjnych np. przyciemnianych, kopiujących witraż albo pokrytych nadrukiem czy też brokatem, przyklaskuje na dowolne przyozdobienie wybranego przez nas designu wnętrza. Dostępne bywają również folie funkcjonujące w rodzaju lustra weneckiego.

Prostota montażu
Szyby o małych powierzchniach mogą być bez znacznego problemu oklejone przez pojedynczą jednostkę. W razie większych przestrzeni a także okien dachowych warto wykorzystać ze wsparcia monterów.
W dużej liczbie wypadków raz przyklejoną folię da radę bez trudności usunąć a także umyć resztę kleju detergentem do czyszczenia okien a także skrobaczką samochodową.

Jeśli posiadamy do postępowania ze leciwą folią trzeba najpierw rozpuścić klej przy pomocy wyposażenia do mycia parą wodną.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.